Тимът на Роберто Манчини записа четвърта поредна победа в Премиърлийг, след като се наложи с 3:0 у дома над Уигън.

В герой за "гражданите" се превърна най-скъпата покупка на тима през лятото - Серхио Агуеро, който отбеляза и трите попадения. Аржентинецът откри резултата в началото на срещата, а след почивката наниза още два гола, с което напълно си заслужи аплодисментите на публиката.

Партньор на Кун в атаката на Манчестър Сити бе Карлос Тевес, който също можеше да се разпише, но пропусна дузпа през първата част.

Роберто Манчини реши да запази силите на някои от основните си футболисти, сред които Един Джеко, предвид дебютния мач на тима в Шампионската лига идната седмица срещу Наполи.

След 4 кръга в Англия Манчестър Сити има на сметката си актив от 12 точки и оглавява класирането, съобщи ТопСпорт.