ЦСКА изигра поредния си слаб мач - 0:0 с "Черно море" във Варна, с който отново скъса нервите на феновете.

Те пък не останаха длъжни на играчите и демонстративно обявиха бойкот.

Срещата бе последна за ЦСКА за този сезон в Първа лига, като отново играчите на Алън Пардю не успяха дори да вкарат гол.

Преди двубоя спецът направи няколко промени, опитвайки се да освежи играта на отбора. Калоян Кръстев поведе атаката в отсъствието на звездата Кайседо, а Морено и Баи стартираха за сметка на Йомов и Гарсес. На мястото на Мазику в лявата част на защитата пък игра юношата Асен Дончев.

Тези рокади обаче изобщо не дадоха резултата и ЦСКА изнесе поредната постна продукция.

Още преди двубоя малкото запалянковци в сектора за гости опънаха огромен транспарант "Бездушници! Срам ни е от вас" по адрес на играчите.

Точно в 19-а минута и 48-а секунда пък всички фенове на ЦСКА демонстративно напуснаха стадиона в знак на протест срещу случващото се в клуба.

Както е ясно, агитката на "червените" свали доверието си от собственика Гриша Ганчев и ръководството, като призова клубът да бъде продаден.

Иначе на терена "Черно море" бе по-дейният отбор и в 31-вата минута съдията Ивайло Стоянов отсъди дузпа за нарушение на Лам срещу Беншаа. След преглеждане на ситуацията с VAR обаче реферът правилно отмени решението си.

През втората част и двата отбора свалиха оборотите, като до края сериозни положения липсваха. Единствено Мено Кох беше изгонен в последната минута, демонстрирайки игровото безсилие на "армейците".

Така ЦСКА завършва сезона на второ място и през следващия сезон ще играе отново в пресявките на Лига на конференциите. "Черно море" пък остана на петото място.