Левски загря за старта на сезона с разгромно 5:0 срещу Етър на "Герена", като всички пет гола паднаха след почивката. И всички попадения бяха вкарани от легионери в синьо, като резервите Уелтон и Роналдо бяха в основаната на коренната промяна в играта на левскарите през второто полувреме.

Станимир Стоилов остави на скамейката двамата, но останалите в състава са близо до това, което се предполага да е титулярна единайсеторка на отбора - Николай Михайлов, Анте Блажевич, Килиан ван дер Каап, Хосе Кордоба, Патрик-Габриел Галчев, Андриан Краев, Филип Кръстев, Асен Митков, Илиян Стефанов, Марин Петков, Билал Бари.

След нулеви първи 45 минути, в които дори гостите бяха по-близо до гол, очевидно Мъри реши, че е време за раздвижване и разтърсване на тима, като пусна крилото Уелтон и нападателя с име на Феномена - славния му сънародник, считан от мнозина и за най-добър номер 9 в историята.

Уелтон вкара първия гол в 58-ата минута, след като проби отляво и стреля, а ударът му рикошира в бранител и стана неспасяем.

Пак крилото даде пас на Роналдо за 2:0 в 64-ата минута, а пак шут на Уелтор рикошира и отиде при Роналдо за третото попадение в 71-вата минута.

В 82-рата минута и в добавеното време Билал Бари вкара два гола от общо разстояние 10 метра, за да оформи крайния резултат.

Това е последната контрола на Левски преди старта на първенството през уикенда, което за тима на Стоилов е с мач срещу ЦСКА 1948.