Тимът на Интер, който преди началото на сезона афишира амбиции да свали Ювентус от шампионския трон в Италия, записа втора поредна издънка от началото на сезона.

След загубата от Сасуоло с 0:1 на старта на шампионата, "нероадзурите" записаха домакинско равенство 2:2 срещу Торино.

Интер изигра страхотна първа част, след която имаше преднина от два гола.

Резултатъ бе открит още в 7-та минута, когато Иван Перишич засече центриране на Икарди, а мощният му шут не остави шансове на Сиригу.

В 32-та минута Стефан Де Врай удвои преднината на "нерадзурите", след като засече добро центриране на Матео Политано от фаул.

До почивката не се виждаше как Торино ще успее да затрудни съперника си, но през второто полувреме събитията на терена бяха коренно различни.

Торино бе по-добрият тим и успя да върне двата гола и да изравни.

Белоти се възползва от грешка на Ханданович, за да намали, а в 68-та минута Салиху Мейте изравни.

До края на двубоя и двата тима имаха няколко добри шанса да стигнат до успех, но в крайна сметка мачът завърши наравно.