Лоренцо Инсиние и Федерико Бернардески играха за клубове, които бяха големи съперници в Италия - Наполи и Ювентус. Сега обаче двамата са съотборници в канадския Торонто и действат все по-добре в най-популярното първенство в Северна Америка, Мейджър Лийг Сокър.

Италианското дуо изигра важна роля при победата на Торонто срещу Портланд с 3:1, с която канадците продължиха серията си от мачове без поражение - вече четири двубоя.

Домакините бяха повели малко преди почивката, но Тимбър изравни в 73-ата минута.

Точно тогава на сцената се появиха двамата магьосници от Ботуша. Първо Инсиние се разписа за 2:1 след прехвърлящ пас на клубната легенда Майкъл Брадли, който също има италианска афера във визитката си. Американският халф игра за Киево и Рома между 2011 и 2014 година.

ГОЛЪТ НА ИНСИНИЕ ВИЖТЕ ТУК >>>

Малко след това и Бернардески добави гол на сметката си, за да фиксира финалния резултат от 3:1 в полза на Торонто. По този начин той вече има 3 гола и 1 асистенция в 4 изиграни мача за новия си отбор.

Инсиние също е изиграл точно толкова двубои, но се е разписал 2 пъти, като също има и 1 голов пас в статистика си.