ЦСКА спечели гостуването си на Ботев (Враца) с 3:0, постигайки своя четвърти пореден успех в елита.

Това бе и четвърти мач на "червените" без допуснат гол, а той ги доближи на точка от вечния враг Левски, който е и с двубой по-малко.

Успехът за ЦСКА във Враца дойде безпроблемно, като още в началото на мача столичният гранд си подсигури трите точки.

В 7-ата минута Пламен Гълъбов бе изпусна при корнер и с глава откри резултата. Голът бе първи за него с червения екип.

Десет минути по-късно чудесна комбинация изведе Тиаго очи в очи с вратаря и португалецът безпроблемно удвои.

Този старт съвсем успокои тима на ЦСКА, който спокойно доигра мача, контролирайки изцяло развоя му.

Упехът можеше да е доста по-убедителен, но играчите в червено направиха няколко сериозни пропуска, които обче не бяха фатални заради слабата игра на противника.

ЦСКА все пак стигна до трети гол, който падна в последната минута на мача, а негов автор бе най-добрият на терена - Тиаго.

Кризата във Враца очевидно продължава, а дебютът на новия треньор Антони Здравков бе далеч от успешен.

Това бе пети мач без победа за врачани, които заемат предпоследната позиция в класирането.