Ужасяващата 2024-а за бронзовия медалист от последния сезон ЦСКА 1948 продължава.

ЦСКА 1948 загуби с 0:1 от Берое на своя терен в Бистрица и по този начин продължава без успех през календарната година.

Отборът, който игра финал за Купата и завърши на трето място през миналия сезон, изненадващо за мнозина разпродаде голяма част от звездите си през зимата, а ефектът бързо се вижда.

През календарната година ЦСКА 1948 загуби мача за Суперкупата от Лудогорец и отпадна безславно от същия съперник в мача за Купата. А пък в шампионата ЦСКА 1948 записа има две ремита и три поражения, а днес дойде и поредна загуба №4.

А днес ЦСКА 1948 имаше доста шансове, за да промени негативната си серия, но така и не успя да стигне до гол.

Берое от своя страна чакаше шансовете си на контраатака и издебна такъв три минути преди края, когато два бързи паса изведоха току що появилия се на терена Джани Политино сам срещу вратаря.

Първият му изстрел бе отразен, но след това топката отново се върна в него, като един от многото аржентинци в редиците на Берое донесе ценния успех.

Така от борбата за Европа, ЦСКА 1948 вече ще трябва да се пренастрои за битка за оставане в топ 6. Отборът има 37 точки на петото място и изостава на десет от четвъртия Локомотив (Пловдив), а води само с точка пред седмия Арда и осмия Крумовград.

Берое пък направи огромна крачка към спасението, защото отборът е на десетото място с три точки аванс пред Славия.