Националният отбор на България до 21 години загуби с 0:1 от връстниците си от Швейцария в мач от група "Е" на квалификациите за европейското първенство в Грузия и Румъния през 2023 година.

Воденият от Александър Димитров български отбор отдавна загуби шансове за класиране на шампионата и остава на четвърто място в групата си с 9 точки от 9 мача.

Швейцария обаче е близо до това да си осигури квота, като води в класирането с 22 точки, с две повече от тима на Нидерландия, който обаче е и с мач по-малко.

Единственото попадение в срещата вкара халфът на Йънг Бойс Фабиан Рийдер в 56-ата минута. Голът обаче предизвика много спорове, защото имаше очевадна засада.

Рийдер в момента на удара на Имери беше зад вратаря и цялата отбрана на нашия отбор, а след това при добавката вкара гол.