Кирил Десподов влезе като резерва за ПАОК и даде асистенция за изравнителния гол на своите за 2:2 при гостуването на Малмьо в първи мач от третата квалификация на Шампионската лига.

Реваншът е идната седмица в Солун, а гръцкият първенец гледа към историческо участие в групите на най-силния турнир.

Домакините повеждаха два пъти с голове на Янсон и Нанаси, но Тайсон изравни преди почивката за ПАОК, а центриране на Десподов намери главата на Баба за 2:2 в 75-ата минута.

Фенербахче на Жозе Моуриньо загуби с 1:2 гостуването си на френския Лил в друга среща от този етап на турнира. Гол в добавеното време на Едон Жегрова даде успеха на домакините и вбеси португалския треньор.

Но все пак реваншът е в Истанбул, колкото и трудна да изглежда задачата на "фенерите".

В полския град Любин гол в четвъртата минута на добавеното време донесе 1:1 за гостуващия Рейнджърс срещу домакинстващия там украински гранд Динамо (Киев). Вкара Сирил Дреселс, след като Ярмоленко бе дал ранен аванс на съперника.

Преди този мач гръмна скандал със съдиите - двама от полската бригада, които трябваше да отговарят за ВАР в двубоя, бяха задържани от полицията в нощта преди срещата за дребно хулиганство по улиците, видимо пияни.