ЦСКА 1948 взе важен успехн с 3:1 в гостуването си на Хебър в мач от 19 кръг на шампионата. На стадиона в Пазарджик домакините играха повече от 30 минути с човек повече на терена, но не успяха да стигнат поне до точката.

Георги Русев даде аванс на гостите в 19-ата минута, а Ивайло Чочев удвои преднината за своя тим в 53-ата минута.

ЦСКА 1948 остана с човек по-малко на терена в 57-ата минута, когато Генадий Ганев получи директен червен картон.

Педриньо вкара третия гол за "червените" в 68-ата минута. Георги Николов пък бе авторът на почетното попадение за Хебър в 78-ата минута.

Успехът бе втори пореден за столичани в шампионата, като тимът заема петото място с 32 точки - с 3 пред "Левски", при това - с мач по-малко.

Хебър пък е на 11-а позиция с 20 пункта.