ЦСКА завърши 1:1 с полския Стал Миелец в първата си контрола по време на лагера в Анталия. Калоян Кръстев изведе "червените" напред в средата на първата част, но съперникът изравни малко след началото на второто полувреме. Двата отбора се срещнаха в контрола и миналата зима, като тогава резултатът бе 0:0.

Поляците започнаха по-добре мача, като първите две положения бяха пред вратата на Димитър Евтимов. В тима на Стал титуляр бе бившият капитан на ЦСКА Божидар Чорбаджийски. Интересно бе, че брат му Георги бе на резервната скамейка на "червените" и влезе в игра след почивката.

Постепенно отборът, който бе воден от Анатоли Нанков в отсъствието на болния Стойчо Младенов, изнесе играта по-напред. В 27-ата минута каращият проби при "червените" Мохамед Осман центрира от пряк свободен удар, а Калоян Кръстев скочи най-високо от всички и с глава прати топката под напречната греда.

През второто полувреме ЦСКА смени абсолютно целия си отбор, за да се даде равно време на почти всички играчи. "Червените" обаче допуснаха бързо изравняване, след като японецът Коки Хинокио бе оставен непокрит в назателното поле и стреля между централните защитници, а вратарят Густаво Бусато не се намеси добре и не успя да изби не толкова силния удар.

До края на мача местният съдия изгони с червени картони от тима на ЦСКА Иван Турицов и Тибо Вион в контролата, която в никакъв случай не бе груба. "Червените" обаче не останаха в намален състав, тъй като на техните места се върнаха в игра Асен Дончев и Мохамед Осман.

Десет минути преди края Хамза Чатакович пропусна да донесе победата на "червените".

Отборът ще получи два дни почивка и се мести в Белек, където на 25 януари ще изиграе проверка срещу австрийския Хартберг.