”Голдън Стейт” се класира на трети пореден финал

9 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
Кевин Дюрант и Стеф Къри
Шампионът в редовния сезон на НБА "Голдън Стейт Уориърс" се класира за трета поредна година за финала в Западната конференция.

"Воините" постигнаха победа със 121:95 в четвъртия мач от полуфиналната серия с "Юта Джаз". Така "Голдън Стейт" се наложиха с 4:0 победи и ще чакат в следващия кръг победителя от двойката "Сан Антонио" - "Хюстън", където резултатът към момента е равен 2:2, информира БТА.

Стеф Къри бе най-резултатен за "Голдън Стейт" с 30 точки, 21 добави Клей Томпсън, а с 18 се отчете Кевин Дюрант. Дреймонд Грийн пък завърши с "трипъл-дабъл" от 17 точки, 10 борби и 11 асистенции.

За тима на "Юта", който бе догонващ в резултата през всичките 48 минути на мача, Гордън Хейуърд вкара 25 точки, а Шелвин Мак прибави 18.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

06 Септември 2017

Как ще завърши боксовият мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа за поясите на IBF, WBA и IBO в Кардиф на 28-и октомври?

Резултати
25 Август 2017На кое място ще завърши Лудогорец в своята Група C на Лига Европа в конкуренцията на Хофенхайм, Истанбул и Брага? 26 Юли 2015Ще се класира ли България за световното първенство по футбол през 2018 г. в конкуренцията на Холандия, Франция, Швеция, Беларус и Люксембург?