”Голдън Стейт” се класира на трети пореден финал

9 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
Кевин Дюрант и Стеф Къри
Шампионът в редовния сезон на НБА "Голдън Стейт Уориърс" се класира за трета поредна година за финала в Западната конференция.

"Воините" постигнаха победа със 121:95 в четвъртия мач от полуфиналната серия с "Юта Джаз". Така "Голдън Стейт" се наложиха с 4:0 победи и ще чакат в следващия кръг победителя от двойката "Сан Антонио" - "Хюстън", където резултатът към момента е равен 2:2, информира БТА.

Стеф Къри бе най-резултатен за "Голдън Стейт" с 30 точки, 21 добави Клей Томпсън, а с 18 се отчете Кевин Дюрант. Дреймонд Грийн пък завърши с "трипъл-дабъл" от 17 точки, 10 борби и 11 асистенции.

За тима на "Юта", който бе догонващ в резултата през всичките 48 минути на мача, Гордън Хейуърд вкара 25 точки, а Шелвин Мак прибави 18.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

12 Май 2017

Кой ще завърши на второ място в крайното класиране този сезон на българското футболно първенство след шампиона Лудогорец?

Резултати
02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон? 19 Април 2017Кой отбор ще спечели Шампионска лига през този сезон?