”Голдън Стейт” се класира на трети пореден финал

9 май 2017 Редактор: Юлиан Иванов
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
Кевин Дюрант и Стеф Къри
Шампионът в редовния сезон на НБА "Голдън Стейт Уориърс" се класира за трета поредна година за финала в Западната конференция.

"Воините" постигнаха победа със 121:95 в четвъртия мач от полуфиналната серия с "Юта Джаз". Така "Голдън Стейт" се наложиха с 4:0 победи и ще чакат в следващия кръг победителя от двойката "Сан Антонио" - "Хюстън", където резултатът към момента е равен 2:2, информира БТА.

Стеф Къри бе най-резултатен за "Голдън Стейт" с 30 точки, 21 добави Клей Томпсън, а с 18 се отчете Кевин Дюрант. Дреймонд Грийн пък завърши с "трипъл-дабъл" от 17 точки, 10 борби и 11 асистенции.

За тима на "Юта", който бе догонващ в резултата през всичките 48 минути на мача, Гордън Хейуърд вкара 25 точки, а Шелвин Мак прибави 18.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

20 Юли 2017

Ще се класира ли Лудогорец за групите на Шампионска лига през този сезон?

Резултати
04 Юли 2017Къде ще играе Димитър Бербатов през новия футболен сезон? 02 Април 2017Одобрявате ли формата за провеждане на българския футболен шампионат с разделяне на елитната дивизия на две групи (по 6 и 8 отбора) след редовния сезон?