Сезонът за Марек Юнион - Ивкони в Суперлигата приключи. Тимът от Дупница отпадна в 1/4-финалите, след като отстъпи с 1-2 победи на Нефтохимик 2010 (Бургас) в серията. След третия решаващ сблъсък, който загубиха състезателите на Иван Тасев с 0:3 гейма в Бургас, той говори пред BGvolleyball.com за сезона във волейболното първенство и разкри дали ще продължи работата си в клуба.    - Какво не се получи в този мач?   - Напрежението оказа голямо влияние при нас. Започнахме много добре в първия гейм. При 13-13 имахме контраатака и забихме в аут. При 21-19 за Нефтохимик, не успяхме да отиграем лесна топка в атака. Имахме един момент, в който сгрешихме три поредни сервиса. Въпреки тези глупости пак стояхме в мача и играехме точка за точка. Но загубихме гейма и това успокои играчите на Нефтохимик. След това опитът си каза думата. Те заиграха по-свободно. Започнаха да рискуват и им се получаваха добре рисковете моменти.   - Доволен ли сте от сезона за Марек, въпреки, че не успяхте да продължите към полуфиналите?   - И да, и не.