Отборът на Левски се класира за финалната четворка на баскетболната Балканската лига при мъжете. „Сините“ ще мерят сили в заключителната фаза на надпреварата, след като победиха Куманово с 95:86 (22:22, 28:22, 16:18, 29:24) точки. Мачът се игра в тренировъчната зала на „Арена Армеец“. Първият двубой между Левски и Куманово завърши при равен резултат. За финалата четворка вече се класираха Галил Гилбоа и Сигал Прищина. След равностойна първа част “сините“ натрупаха преднина и няколко минути преди края водеха с 6 точки. 4 бързи и безответни тройки от страна на гостите обаче обърнаха нещата и македонците поведоха с 6. Все пак възпитаниците на Тити Папазов показаха характер и класа, за да стигнат до нов обрат и в крайна сметка до убедителен успех с 95:86. За място на финала в Балканската лига Левски може да спори с Балкан, ако утре ботевградчани също намерят място във финалната четворка.