Силен ”Левски” победи ”Лудогорец” в Разград
"Левски" победи "Лудогорец" в Разград с 1:0 в среща от 21-ия кръг на "А" група.
Обратно в новинатаКоментари - Силен ”Левски” победи ”Лудогорец” в Разград | Корнер.dir.bg
Коментари 34
ЛЕВСКИ изигра един мач правилно тактически, играха агресивно и създадоха още голови положения , Лудогорец беше леко объркан и въпреки доминацията през по голямата част от мача не успяха да си вкарат положенията, в такива моменти можем да кажем като цяло че мача беше хубав и особенно през първото пуловреме , искам по често да виждам моя ЛЕВСКИ така, пожелавам успех на Лудогорец в Европа.
ВИЕ НАРЕД ЛИ СТЕ?!? ГОЛА БЕШЕ ОТ ЧИСТА ЗАСАДА!!! СЛЕД КОЕТО ЗАПОЧНА ОТЧАЯНО УДЪРЖАНЕ НА РЕЗУЛТАТ, ПОДКРЕПЕНО С ПРОВОКАЦИИ ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ НА ВРЕМЕ...
Говедата от 3-та минута започнаха да пазят резултата.Силен Левски?После се радваха,че издържали на напъна?
Явно е че Лудогорец не могат да смогнат да побеждават когато играят през 3 дни. И това изобщо не е изненадващо.И в другите европейски страни, когато някой отбор играе през 3 дни, футболистите се измарят... Това едва ли щеше да е проблем за Лудогорец, ако купуваха мачове, но явно не е така... Затова единственото решение за тях е да вземат да ОТЛОЖАТ някой мач, защото за 7 дни трябва пак да играят 3 мача.
Чакай малко,вие май се взехте за Байерн или Барса,какви сте вие бе,не можели да бият през 3 дни...Ха-ха,смешници с 80 мача в А група търсят оправдание как случайно не победили 27 кратния шампион на България.Добре че Киро Джапанката храни журналисти,та слез загуби от Любимец,Черно Море,Литекс и Левски ви галят с перце,а Левски го разкъсват за загуби от ЦСКА,Ботев,Локо Пд,Берое,Морето...
Хайдеее , футболната мафия пак в действие !!!Кой залага на черно тото Батков ли , Кирчо ли или и двамата ?Ха , дяволи!!!
имаше промоция - 70 000 лева за падане спокоино *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
тепърва има да гледаме резилите на Лудогорец,това посредствено отборче се взе нещо много насериозно- решиха,че като биха некакви слабаци в ЛЕ и са велики..нямам търпение да видя как ще ги размажат в първия мач извън групите на ЛЕ..
Псарушката Юлянчо изкара,че едва ли не КАРАБИНИТЕ са ни убили от игра.ИСТИНАТА Е , ЧЕ ГИ ИЗПУСНАХМЕ, КАРАБИНКИТЕ. ПОВЕЧЕ БЕЗ ТАКАВА МИЛОСТ, МОЛЯ !!!!!!!!!
Честито на левскарите. Хубаво е да си левскар днес. Да помнят ,че има и други мачове.
БОЖЕ ГОСПОДИ , КОЛКО ЗАВИСТ , КОЛКО КРЕТЕНИЗЪМ !!! ЩО ЕДИН ПЪТ НЕ НАЗОВЕТЕ НЕЩАТА С ИСТИНСКИТЕ ИМ ИМЕНА БЕ , КОМПЛЕКСАРИ МАЛОУМНИ !!!
Ей ги на дежурните розови малоумници изпълзяха от дупките. То бива плюене ама чак толкова.... Избършете си устата поне че лигите ви изпоцапотаха всичко..
До сега никога не съм мразил отбор,но Ляски ги намразих вече след като гледам какво става в последната година с "феновете" им и "футболистите" им.
Говеда, дори и като побеждавате от време на време (нещо рядко ви се случва), пак сте смешни, защото поведението ви на терена е под всякаква критика. Правите откровени фалове, вдига се картон, а вие, вместо да наведете глава и се извините, се подхилвате ехидно към съдията, или псувате, или ръкомахате. Съзнателно контузвате противника, все едно за лично отмъщение. За симулациите ви нямам думи. А за това, как младоците ви вече са поели грешния път да се държат като хулигани, също не коментирам. Явно, в обора на Гейрена това е принцип на изява и поведение. И като капак, изцепките на онзи мустакатия агент главен говедар, са венец на тъпотата.
Дано разградчани им натрошат автобуса,това заслужават.
Браво,евроидиотите победиха!
гледах малко мача към края и вече разбрах защо народа мрази обора на Лявски.
Мразят го такива утайки, като теб. Левски има най-много привърженици, нали и ти го знаеш малоумнико панчаревски!
Точно защото си гледал само края на мача, затова дрънкаш идиотии - Левски бяха с човек по-малко доста време и въпреки това стояха добре, а в мача имаха чистите положения и то поне 5 за двете полувремена. А повечето като теб даже и края на мача не са гледали, ама "евроидиоти" сънуват - може би, защото в последните години, ако червените стигат до групи, то са все последни от всички или предпоследни (спрете да избивате комплекси по фирумите). Левски изигра силен за българските стандарти мач и няма нужда да казвате "на бялото черно". Не е повод за гордост, но още по-малко е повод за ново лъжливо плюене от червени комплексари.
Уефски са КУЦИ КОНЕ и тва е! Извадиха късмет, че Лудогорец не си вкара положенията... Ако само 1 гол беше паднал - Уефски щеше да инкасира още 3-4 поне. Не свириха чиста дузпа срещу Безяк около 15-та мин. Тогава ако имаше гол на Геренските играчи щяха да им напълнят кошницата...:)