Германия унижи Бразилия в исторически мач
Германия опозори Бразилия със 7:1 и след исторически мач, и ужасяващ позор за домакините, се превърна в първия финалист на Мондиал 2014.
Обратно в новинатаКоментари - Германия унижи Бразилия в исторически мач | Корнер.dir.bg
Коментари 162
...исторически мач, но нищо интересно. след 3-я гол, това не беше футболна среща, а екзекуция!Сега е моментът нашата национална гарнитура да изиграе един мач с Бразилците: ))....поне с 2:0 може да ги отнесем... иначе на терена ме кефеше колоритния "Дракула" .....добър рефер, колко картона можеше да раздаде на ошашавените бразилци, но явно ги щадеше..
Слаб бразилски отбор. Истински резил. Браво на германците, винаги са на първите места. (само по някога падат от нас ) Но за снощи браво!
Сега ЦСКА, ако беше клуб на място щеше да напише съболезнователно писмо на Бразилците и да им каже ,че не са сами.
Както писа един познат, този мач можеше да го обърне само Чък Норис, но бразилците не го бяха картотекирали.
Идиотите от ФИФА не можаха да помогнат, този път.Всичките им срещи до тук, бяха белязани с яко подпиране на Бразилия.И дойде момента на истината в случая-Германия.Биха ги като маче у дерек. Сега чакаме,молба от бразилците за преиграване на мача,поради формално нарушаване на правилата-не етично изнасилване от страна на Бундес тима.Не кадърен треньор,фукливи играчи,мислещи че финала им се полага по право,заели местото на незнайно колко по добри от тях момчета, но без протекция от никой.Нагла ФИФА, и резултата 7-1.
довечера са надяваме и аржентинските кравари и прехваления Меси също да заминат на почивка!
Не може да се разчита на латиносите - като ги натиснат малко и спират да играят. За това не ги харесвам. Беше ми неудобно да ги гледам. Винаги съм била за Германия, ама може ли това да е полуфинал на Световно?!
Балонът се спука :) Толкова ги съжалявам бразилетата, че не можах да се израдвам на мача... то все едно пък че имаше мач :)
някъде по света е направил голяяяяяма "пачка" за познат резултат. Може ли да са бразилските национали...:))))))))) Мислех да заложа за "двуцифрен", ма добре се отказах...:)))))))
хванах се на бас с шефа........200лв сам напред
Мач, в който имаше само един отбор на терена!
искам бразилия да победи
Направо ги попиляха мучачосите!... Хем им пратих такава голяма статуя на Спасителя да им помага и да бди над тях, и пак се издъниха!
Браво на германския тим за историческата победа ! Световната купа по футбол трябва да дойде в Европа !
Швабите за сетен път доказаха английската поговорка,че футболът е проста игра,в която накрая Германия побеждава.Дотук немците изиграха само 2 истински мача,в които срещнаха сериозна съпротива срещу Гана и Алжир.В останалите им двубои си играеха с противниците на котка с мишка.Биеха ги като маче в дирек.Прехвалените и измислени звезди на Португалия,Франция и Бразилия.Палячовци и пълни смешници струващи милиони евра.Дано финала на Маракана бъде Германия-Холандия,да им се покаже на латиносите откъде изгрява слънцето и кой диктува модата във футбола.
Този Победен Разгром ми достави Огромно Удоволствие, като човек обичащ футбола и като Европеец. Германският Спортен Дух е известен на всички.Да им е Честита Победата. Очаквам нещо за мен също Историческо - Повторение на Епичния Финал от Мюнхен. Тогава бях за Йохановците,Реп, Хаан, Крол, Бари и компания.Сега съм за техните потомци. Дано да се случи такъв Финал.
Аз не съм кой-знае какъв разбирач, но за този мач все ми се струваше, че отсъствието на Тиаго Силва ще бъде по-голям проблем за Бразилия от отсъствието на Неймар.
Веднага след гола на М. Клозе разбрах,че ще им"скъсат ританките" и се успокоих - купата ще си дойде в Европа! А този Фелипе Сколари можеше поне да им спести унижението и да не ги вади за второто полувреме - поне щяха да загубят служебно с 0:3.
Като чета новината за мача, изглежда все едно че я е писал някой Руснак - крадец, който иска да си оправдае кражбите. А и те руснаците отпаднаха още в групите.
Ало, Дир.БГ? Унижение не се нанася! Поражение се нанася. Унижението идва по друг начин, не с нанасяне. Къде са ви редакторите? Журналистите ви, че не блестят, това всички го знаем, но редакторите къде са? Срам! Отново и отново!
Германия си върна на Бразилия, за поражението на финала на световното през 2002 г.Ех сега, любимите ми още от ерата на невероятния "Аякс" холандци, да победят довечера Аржентина и да си го върнат за загубения от тях финал, през 1978 г.Ако пък, вземат и световната титла, ще е невероятно събитие!?Мисля все пак, че създателите на "тоталния футбол", с невероятното си присъствие в световния футбол, с поредица велики играчи и отбори заслужават и една световна титла!?
не знам стрес ли беше, липса на организация или на талант, но наистина невероятна и историческа загуба. явно само сас страст и мерак не става. успех по-нататъка.
Няма какво да се каже освен, че Германия показа на Света истинското футболно лице на Бразилия. Аз още като видях играта им в откриващия мач на Мондиала срещу Хърватия разбрах че са далееече от най-добрите си времена. Тогава ако не бяха подаръците на съдята, Хърватия щеше да си ги бие. С голяма доза късмет се добраха до полуфинал, но и той им беше много. Дори и Неймар и Силва да бяха на терена, едва ли щяха да помогнат пред немската машина. Да разчиташ само на Неймар, не става. А по-големи некадърници от Хълк и Фред скоро не бях виждал. Особено Хълк - човека с най-много неуспешни удари и Сколари въпреки това продължаваше да им гласува доверие. Жалка, безидейна Бразилия. Че то Гана и Алжир затрудниха швабите МНОГО повече, Гана за малко да бият, а Алжир за малко да докарат нещата до дузпи. Отмъстиха си немците за 2002. Няма ги сега Роналдо, Ромарио, Ривалдо и Роналдиньо. А с тази игра немците 95% печелят Купата. Въпреки това съм за Холандия.
германия не просто победи бразилия.германия екзекутира бразилия, по най- безпрецедентен начин.така никой не може да има съмнение, и да каже, че това се случи заради липсата на неймар и тияго силва...7:1, при 5 гола в първите 25 минути.това и самите германци не са го мечтали, нито са го очаквали.
Моуриньо: Бразилия ще спечели Световното абе този да не е колега на фалшивия г/а/ълъб, лъжливата сова или на червен колю
Е време беше някой да ги разкрие тия бразилски нещастници. Никога не съм гледал по слаб отбор на Бразилия, а мога да кажа че съм гледал много. По голям кеф от мача тази вечер няма на къде :):):)
Като започна второто полувреме, много ми се струваше, че германците умишлено дадоха възможности за бразилския отбор да си вкарат почетен гол, ама като е тръгнало всичко да върви, ептен накриво, не става и не става!?Ами, да са вкарали пък, все пак бразилците!?Няма как, Мануел Нойер да се махне от вратата!?Нищо чудно, в самия край на мача, Боатенг умишлено се остави, да бъде лесно преминат и бразилците да си отбележат почетен гол!?Някак си, като че ли, по-друго е след такъв гол!?Мисля, че между футболистите и треньорите има някаква особена етика, на неписаните правила!?Все пак много от играчите намиращи се един срещу друг, като съперници в националните си отбори, играят заедно пък, в редица клубни отбори!?
Една от най хубавите вечери в живота ми :) Радвам се, че и бразилците вкараха заради публиката, която щеше да го понесе още по-тежко ако беше на 0
Браво, чудесен мач. Истински се забавлявах :Д Но се чудя сега какво ще измислят бразилците да се оправдаят за този позор? Преди мача се оплакваха че ФИФА ще ги спре да вземат титлата. А то Германия ги спря:Д
Да се случи нещо такова, за да се събуди публиката от постоянните зомбиращи внушения за величието на бразилците. Те въобще не трябваше да стигат дотук с тази игра. В същото време може би трябва да се върнем 4 г. назад и да си дадем с/ка като как испанците станаха св. шампиони (германците играха тогава много добре). Тогава бе взето решение, че е крайно време страната с едни от най-успешните клубни отбори в Европа да стане и св. шампион. И стана...за сметка на германците. След това станая европейски, за да не остава съмнение в спечелените титли. Е, сега германците си го връщат и ще играят с Холандия на финал (ако не бъде решено нещо друго) и ще станат св. шампиони. Не трябва да се изключва възможността шампиони да станат холандците, като за Германия остане утешението от резултата от днешния мач. Защото Холандия играе три пъти на финал и трите пъти губи. Време е и тя да се окичи с титла. Футболът е голяма политика. Тази загуба на Бразилия може да има определен и търсен негативен политически ефект за правителството на Дилма Русев!...
Та, това е!?Със слаби, не желаещи да влязат във форма, психологически безотговорни и психологически слаби, не издържащи на турнирното напрежение играчи, дотам се стига!?До грандиозен провал!Плюс един треньор-тъп, та вдлъбнат чак!Две световни първенства в Бразилия, два страхотни ли ,жестоки ли, не знам и аз как да ги нарека вече, провала на бразилския национален отбор!?След толкова мъки и несгоди за бразилците, да организират това световно първенство, хайде и тази невероятна загуба отгоре!?При футболната трагедия на "Маракана" през 1950 г. , след мача много хора са се самоубили и това е продължавало месеци наред!?До такава степен е бил сринат емоционалния свят на много запалянковци, че те просто са решили да не живеят!?Дано, след случилото се днес на "Минейрао" , да няма такива трагедии със самоубийства!?Страхотно ми беше жал за плачещите дечица по трибуните на стадиона!?Дано по-бързо да го изживеят, малките човечета!?
Бразилците май си тръгнаха с отрицателна голова разлика от световното след мача с Германия :)
Да се случи нещо такова, за да се събуди публиката от постоянните зомбиращи внушения за величието на бразилците. Те въобще не трябваше да стигат дотук с тази игра. В същото време може би трябва да се върнем 4 г. назад и да си дадем с/ка като как испанците станаха св. шампиони (германците играха тогава много добре). Тогава бе взето решение, че е крайно време страната с едни от най-успешните клубни отбори в Европа да стане и св. шампион. И стана...за сметка на германците. След това станая европейски, за да не остава съмнение в спечелените титли. Е, сега германците си го връщат и ще играят с Холандия на финал (ако не бъде решено нещо друго) и ще станат св. шампиони. Не трябва да се изключва възможността шампиони да станат холандците, като за Германия остане утешението от резултата от днешния мач. Защото Холандия играе три пъти на финал и трите пъти губи. Време е и тя да се окичи с титла. Футболът е голяма политика. Тази загуба на Бразилия може да има определен и търсен негативен политически ефект за правителството на Дилма Русев!...
Оппа кво стана с бразилските Ревли паднаха само с 7:1 Резил Брезил както каза един познат
Да се случи нещо такова, за да се събуди публиката от постоянните зомбиращи внушения за величието на бразилците. Те въобще не трябваше да стигат дотук с тази игра. В същото време може би трябва да се върнем 4 г. назад и да си дадем с/ка като как испанците станаха св. шампиони (германците играха тогава много добре). Тогава бе взето решение, че е крайно време страната с едни от най-успешните клубни отбори в Европа да стане и св. шампион. И стана...за сметка на германците. След това станая европейски, за да не остава съмнение в спечелените титли. Е, сега германците си го връщат и ще играят с Холандия на финал (ако не бъде решено нещо друго) и ще станат св. шампиони. Не трябва да се изключва възможността шампиони да станат холандците, като за Германия остане утешението от резултата от днешния мач. Защото Холандия играе три пъти на финал и трите пъти губи. Време е и тя да се окичи с титла. Футболът е голяма политика. Тази загуба на Бразилия може да има определен и търсен негативен политически ефект за правителството на Дилма Русев!...
и ква стана тя то бива бои ама унаше села ората и магсрето си не бият така на феновете на бразилия честито