назад
Бербатов: Очаквах Хамес да иде в топклуб
Нападателят на "Монако" Димитър Бербатов се изказа ласкаво по адрес на бившия си съотборник Хамес Родригес, който премина в "Реал Мадрид" за 80 млн. евро.
Обратно в новинатаКоментари - Бербатов: Очаквах Хамес да иде в топклуб | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 5
Коментирай
Има хора за всичко, едни тичат, други ходят, трети мислят. А ти мразиш, както и първия преди теб.
Левскари, все пак Бербатов рита за топ отбори. И на пенсия е в топ отбор. Вижте си кариерата на най-играча Ви = май Гондзю беше. Или Божинов? Или Кой? Кой левскар ,къде рита по ябанджийско и какво направи? Както винаги сте си комплексари. Тъй де, фенове сте май на БаткоФФ - най-големия левскар. Щото само той дава пари за Левски, а ВИЕ само акъл.