Коментари - Божинов ще премине в тим от италианската серия Б | corner.dir.bg
назад

Божинов ще премине в тим от италианската серия Б

Нападателят на Левски /София/ и бивш български национал Валери Божинов ще премине в "Тернана", който се състезава във втора италианска футболна дивизия.

Обратно в новината

Коментари - Божинов ще премине в тим от италианската серия Б | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 20

чакай бе, кап.т!!!! нали се кълнеше в Левски!!! мишок

блазе им на тарнаците, ще се отебат с нико летка.

и това му е много на тоя некадърен тъпак. на 18 казваха, че има талант, но стана ясно какво се случва, когато човек се надуе и почне да мисли с долната си глава, вместо с горната. нещастник жалък...

Той може да се кълне нооо, Свиркулета като му пее друго......какво да прави човечеца....

То и Локо Мездра го искаше, ама Николета не го пуска.

Да не се връща повече.

Ivan

Не е уточнено, че той не отива да играе футбол! Там ще го ползват стари италианци срещу заплащане!

А бе голем си простак! Това може да го напише само извратено тип.

И са ко шъ прайм? Без него неможем в туй първенство!

Вчера беше за трета, днеска - В, утре - в Милан.

Абе нали го беха уредили от "Продавалник" некъде по Анадола ?

Евала Валери, евала Божинов! Със Серия "Б" малко надскачаш нивото си, но по принцип ти отива :D Жив и здрав да е, а за великия трансфер мога да кажа само: ХАХАХАХАХАХАХАХАХ :D

Евала за избора на снимката :D!

Дон Алисио Николети

Съвсем официално искам да благодаря на Валерката Божинов за обогатяването на общата ми спортна култура. "Тернана"! Баце, заклевам се, за пръв път чувам този италиански отбор! Благодаря, Валерка! И си вземи свирката (ти ще се сетиш за коя говоря) с теб!

Браво! Какви трансфери прави ФК "Левски", какво чудо! Узбекистан, Таджикистан, Пакситан, "елитни" отбори от Турцистан ...къде ще чуя иначе такива страни толкова известни с футбула си? Е няма къде, нямаа!

Хайде после в някой селски отбор в БГ-то и готово.

тоя е "гола вода"! пълна скръб!!!

Абе на тоя не му ли мина времето в секцията "Спорт"? Да си го пишат по жълтите вестници и който иска да си го чете там.. Надали има някой, на който му е интересно къде точно щял да играе тоя палячо..

ЕДВА ЛИ ИМА ПО - ГОЛЯМО ПАДЕНИЕ ОТ ТОВА ДА ТЕ КОМЕНТИРАТ НЕУДАЧНИЦИ ХА ХА ХААААА