Станаха ясни съдийските наряди за четвъртфиналните реванши от турнира за купата на България. Най-възловият и взривоопасен мач - Лителс - Левски, е поверен на съдия номер 1 за 2011-а и 2012-а година Станислав Тодоров.    Вчера от Локомотив (София) се заканиха, че ще подадат жалба срещу шуменския арбитър заради съдийството му при загубата от Лудогорец с 0:1. Днес от БФС обаче обявиха, че такава не е постъпила и така Тодоров бе назначен за съдия в сряда в Ловеч.   Другият рефер, срещу когото ще бъде подадена жалба - Ивайло Стоянов, обаче не е включен в нарядите за четвъртфиналите. Срещу него и помощникът му Веселин Мишев Черно море ще заведе жалба заради равенството 1:1 с Левски, при което голът на “сините“ бе от засада.    Ето и всички наряди за четвъртфиналните реванши в турнира за купата на България:    03.04.2013 г. /Сряда/ 16.00 ч. ПИРИН  /Г.Д/  -   БЕРОЕ  /Ст.З/   СТЕФАН СПАСОВ,  ГЕОРГИ СЛАВОВ,  ПЛАМЕН ХИНКОВ, 4-ти  БОРИСЛАВ КОЛЕВ   03.04.2013 г.