Днес за първи път Станимир Стоилов и Наско Сираков ще са от различни страни на барикадата като треньор и ръководител. В периода 2004-2008 година двамата в тандем донесоха на Левски 2 титли, 2 купи и 2 суперкупи. Сините играха на четвъртфинал в турнира за Купата на УЕФА, станаха и първият български тим, влязъл в групите на Шампионската лига...   До момента обаче Сираков и Стоилов имат два сблъсъка като футболисти.   Първият е през пролетта на 1994 година. Тогава Наско е капитан и голмайстор на Левски (през сезона реализира 36 попадения в 34 мача във всички турнири). След престой в Турция пък за Стоилов няма място на “Герена“ и той отива в ЦСКА. На 24 април е вечното дерби, в което червените са символични домакини. Сираков дава аванс на сините от дузпа, а Петър Александров прави 2:0 до почивката. След него Наско се разписва още два пъти, за да оформи хеттрика си.