Бразилия разгроми с 6:0 Австралия в приятелска среща, която се игра Ещадио Насионал Мане Гаринча. „Кариоките” напълно доминираха по време на целия двубой и заслужено се поздравиха с убедителния успех. Два гола за Бразилия отбеляза Жо, а по едно попадения реализираха Неймар, Рамирес, Алешандре Пато и Луис Густаво.  Бразилия контролираше случващото се на терена още от началните минути и в 8-ата успя да открие резултата. Неймар центрира страхотно към Бернард, който засече топката с десния крак, но тя срещна десния страничен стълб, след което обаче отиде право в Жо, който от няколко метра сам срещу вратата не сбърка за 1:0. ”Кариоките” продължиха да са по-активният тим, а една от малкото възможности за Австралия да отбележи бе в 18-ата минута, когато Джош Кенеди засече с глава след центриране от ъглов удар, но кълбото не намери рамките на вратата. В средата на първата част Бразилия пропиля отличен шанс да достигне до второ попадение. Неймар получи кълбото, след което преодоля като на шега четирима играчи на противника и стреля към Марк Шварцер, но прати топката над напречната греда. В 33-ата минута авансът на бразилците се увеличи на две попадения. Бернард получи кълбото на добра позиция и центрира в наказателното поле, а Жо засече с десния крак, правейки резултата 2:0. 2 минути по-късно Неймар бе изведен сам срещу Марк Шварцер и с удар покрай него отбеляза за 3:0.