Заралии постигнаха втората си победа този сезон като гости след невероятен гол на Каядо в 9-ата минута и попадение на Елио Мартинс в 30-ата минута. Домакините успяха само да намалят резултата в 85-ата минута чрез Вълчанов, съобщи БГНЕС.

"Канарчетата" от своя страна нямаха проблеми при домакинството на "Нефтохимик" и записаха шестия си успех на ст. "Христо Ботев" този сезон.

Головете за тима на Станимир Стоилов вкараха Анисе на два пъти, Ромарио и Галчев. След хубаво подаване на Вандер, който копна топката, Анисе пое и оплете топката в мрежата на Нефтохимик за 1:0 в 26-ата минута.

В 56-ата минута Ромарио удвои преднината за пловдивчани, след като получи от Анисе, който го изведе хубаво зад отбраната на "Нефтохимик", а в 66-ата минута Галчев се разписа от фаул за 3:0. Анисе в 79-ата минута оформи крайното 4:0.