Срещата се игра на стадион "Синот Тип Арена", а първият мач в Дания завърши 3:1 в полза на чешкия състав.

Двубоят започна много равностойно, като в хода на срещата гостите успяха да овладеят инициативата. И в 32-ата минута Копенхаген смълча "Синот Тип Арена", след като Боланьос изведе датчаните напред в резултата.

До края на полувремето двата тима не си вкараха повече голове и се оттеглиха на почивка при минимален аванс за гостите.

През втората част обаче, отборът на Виктория излезе напълно преобразен на терена и започна да натиска своя съперник от първата минута. И този натиск даде резултата в 68-ата минута, когато Ирачек изведе Бакос на добра позиция, а последният възстанови статуквото – 1:1.

Времето напредваше безмилостно за гостите, които постепенно след получения гол загубиха мотивацията и започнаха да действат доста инертно. Така дойде даденото от рефера продължение, когато Дурис оформи крайното 2:1 и прати Виктория в групите на Шампионската лига, докато тимът на Копенхаген ще се състезава в групите на Лига Европа, предаде Novsport.