След дълго лечение на травма, Ивайло Чочев се завърна в състава на Палермо преди месец, а снощи вкара и първия си гол.

Той отбеляза второто попадение за тима си при домакинската победа над Асколи с 3:0, която изкачи Палермо на първата позиция в Серия "В".

В 73-ата минута той бе на точното място, за да вкара отбития от вратаря удар на македонеца Александър Трайковски.

Тимът от остров Сицилия поведе в 26-ата минута след доста куриозен гол на вратаря на гостите, а в края Пжемислав Жимински оформи крайния резултат.

Травмата на Чочев му попречи да играе по-често през сезон и той има едва 4 мача, но се очаква през новата календарна година треньорът да разчита по-често на българина, който кара своята четвърта година в клуба.