Ивайло Чочев се разписа два пъти, но ЦСКА 1948 и Славия завършиха при резултат 1:1. Халфът, който еднолично води списъка с голмайсторите в родното първенство, вкара един гол за своя тим, а след това отбеляза и в собствената си врата, за да оформи крайния резултат на столичния стадион "Александър Шаламанов".

Гостите откриха резултата още в третата минута, когато Чочев засече с глава центриране на Ангел Бастунов и не остави шансове за достатъчно бърза реакция на Светослав Вуцов - 1:0.

Малко след началото на второто полувреме отново Чочев бе главно действащо лице, но този път в полза на домакините от Славия. Отново при центриране от фаул, но този път на Тони Тасев от "белите", халфът на ЦСКА 1948 опита да изчисти топката с глава, но я прати в собствената си врата - 1:1.

ЦСКА 1948 е втори в класирането с 31 точки, а Славия е на шесто място с 25.