Слабият сезон за Рома в Серия А продължава с пълна сила. "Вълците" отнесоха нова загуба - този път с 1:3 от Милан в гостуването си от 20 кръг.

ВИДЕО С ГОЛОВЕТЕ В МАЧА ВИЖТЕ ТУК>>>

Пред почти 75 000 зрители на "Сан Сиро" играчите на Стефанов Пиоли записаха пета поредна победа у дома.

Домакините вкараха ранен гол чрез Адли в 11-ата минута, а в 56-ата Жиру отбеляза за 2:0. "Вълците" се върнаха в мача след гол от дузпа на Паредес в 69-ата минута, но Тео Ернандес вкара решително попадение в 84-ата минута.

След победата Милан остава на третото място с 42 точки - на 9 от лидера Милан и на 4 от втория Ювентус, който обаче е с мач по-малко.

Рома пък продължава с кошмарния сезон и е на девето място, като напрежението върху Жозе Моуриньо расте.