Станислав Генчев, който заради здравословните проблеми на Павел Върба изпълняваше ролята на треньор на Лудогорец в днешния мач, призна превъзходството на ЦСКА.

Двата тима завърши наравно 2:2, като загатнаха, че ще водят сериозна битка за титлата през сезона.

Все пак "червените" бяха по-добрият тим през почти целия мач, а Генчев сподели непосредствено след края му.

"Днес най-доволни са останали зрителите. Вероятно и двата тима съжаляват за пропуснатите положения. Те пропуснаха доста положения, имаха своите моменти. После това важеше за нас.

Първият гол беше допуснат след груба наша грешка. Имаха няколко положения, които не успяха да отбележат. Явно през второто полувреме си мислехме, че лесно ще победим. Така не се прави.

ЦСКА показа израстване. Имат собствен стил. Ние не успяхме да се противопоставим в определени моменти".

Колегата му Стамен Белчев изрази съжаление след получилото се равенство, като сподели:

"С оглед на показаното, можем да извадим позитиви. Но загубихме две точки днес. Това е, което аз мога да кажа. Имахме ситуации, в които можехме да реализираме и не успяхме.

При втория получен гол нямахме плътността, която трябваше и пропуснахме момента да се организираме. Имахме положения. Можехме да отворим мача. Не се случи, за съжаление.

През второто полувреме надиграхме отбора на Лудогорец. Имахме по-добър контрол на топката и бяхме далеч по-агресивни.

Имаше натрупана умора в момчетата. Преди три дни играхме тежък мач.

На моменти съм доволен. Но има много за надграждане. И двата тима има своите плюсове и минуси. Гледаме нас си и това е. Другите не ни интересуват.

Това, което се случи срещу Сиренс, трябва да ни е обеца на ухото. Не можем да си го позволим отново".