Интер победи Торино с 3:2 на "Сан Сиро" в един от най-очакваните двубои на седмия кръг в Серия "А".

В герой за "нерадзурите" се превърна Маркъс Тюрам, синът на легендарния защитник Лилиан Тюрам, като младият нападател вкара хеттрик.

Така Интер продължава да е солиден от началото на сезона и е на второ място с 14 точки, на две зад лидера Наполи. В първите кръгове Торино беше една от големите изненади, но съставът на Паоло Ваноли падна последователно от Лацио и Интер и вече е шести с 11 точки.

Мачът от самото начало се разви лошо за "биковете", защото те останаха с човек по-малко още в 20-ата минута след опасен шпагат на Гилермо Марипан срещу Тюрам. Само пет минути по-късно френският национал започна с головете, разписвайки се с глава след центриране на Алесандро Бастони.

В 35-ата минута Тюрам вкара втория си гол с глава, като този път подаването дойде от Франческо Ачерби. Торино върна гол в ответната атака чрез нападателя си Дуван Запата.

В 60-ата минута Тюрам оформи хеттрика си след разбъркване в наказателното поле, а в последните минути гостите вкараха за 2:3 с точно изпълнена дузпа на Никола Влашич.