"Белият балет" игра почти целия мач с човек по-малко заради червен картон на вратаря Адан в 6-ата минута. Иначе срещата започна отлично за домакините, които вкараха във 2-ата минута чрез Карим Бензема, информира БГНЕС.

Адан обаче фаулира за дузпа Карлос Вела и напусна играта съвсем скоро, а Шаби Прието изравни от бялата точка. Икер Касияс все пак влезе в игра, заменяйки Кайехон.

Сами Кедира обаче вкара нов гол за домакините в 35-ата минута след центриране на Рикардо Карвальо. Баските пак се върнаха в срещата в 39-ата минута след втория гол в мача на Прието.

Роналдо взе нещата в свои ръце след почивката и направи 3:2 в 68-ата минута с удар в десния ъгъл. Секунди по-късно португалецът прати топката отново във врата след далечен изстрел от фаул.

Прието оформи хеттрика си в 76-ата минута, но тимът му все пак загуби. Още повече, пет минути преди края Даниел Естрада бе изгонен за фаул срещу Роналдо.

Барса стартира ударно 2013-а г. с 4:0 над Еспаньол