Пенев: Спечелихме с воля, търпение и себераздаване от всеки

13 януари 2018 | Източник: Novsport
Имаме по-малко от 16 часа, за да се възстановим, притеснен е наставникът на Добруджа
Треньорът на Добруджа 07 Петър Пенев заяви, че всеки мач за неговия отбор в турнира за Купата на България е като финал.   В петък вечер отборът от Добрич победи с 3:2 Пирин и се класира за полуфиналите, където ще играе с домакините от Монтана.   “Как успяхме да измъкнем мача? С много воля и търпение, себераздаване от всеки. Видяхте как се разви срещата. Загубихме два гейма, в които имахме солидна преднина и поради отпускане и нелепи грешки, ги загубихме и играхме 5 гейма“, каза Пенев пред BGvolleyball.com.   Относно проблемите на момчетата му на начален удар, спецът заяви:    “Сервисът е доста технически и строго индивидуален елемент. И в първия гейм имахме много брак, после стабилизирахме началния удар“, коментира треньорът на Добруджа 07.    За мача с Монтана Пенев заяви, че очаква той да е равностоен и допълни, че са подготвени за голямата подкрепа на публиката към домакините.    “Имаме по-малко от 16 часа, за да се възстановим. Може би фактът, че сме на полуфинал, ще внесе повече адреналин в момчетата. Не разполагаме с дълга пейка, така че докъдето ни стигнат силите.
Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

21 Декември 2017

Кой ще спечели изборите за президент на БФС на предстоящия през февруари конгрес?