Бербо, Гигс и Евра извън групата срещу Аякс
Димитър Бербатов, Райън Гигс и Патрис Евра не са включени в групата на Манчестър Юнайтед за мача от Лига Европа срещу Аякс.
Обратно в новинатаКоментари - Бербо, Гигс и Евра извън групата срещу Аякс | Корнер.dir.bg
Коментари 9
та барбие в коя група е винаги хахахахах *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
ами постигни нещо в живота си за да правиш такива смешни коментари бербатов ако те чете се смее като се има в предвид тои колко взема $ в която група да е и ти с твоята група разбирковци на маса и под маса ....отиваи да метеш пред вас *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
да даа..много му е зле на бербатов. нека си получава по 100 000 паунда на седмица и да не го контузват,пък ако и да е включен в групата за метене на съблекалнята след мачовете:)
То пък голЕм смЕх го тресе барбуков...!!! ::::)))) Вижда се по застиналата му физиономия и разтрепераната "джука"... :):):):)... Хай дано е жив и здрав, да взема по-дълго време незаслужените от изявите му паунди, за да си гледа домочадието... С големия футбол ДБ вече е приключил и стига са го мъчили цоцащите от неговите комисионни...!!!
Махай се от то отбор възможно най-скоро и в другите отбори ще взимаш добра заплата също, но поне ще играеш. В това положение Съра ще те смачка и няма да знаят името ти дори след време.