назад
Димитър Пенев: Мислех, че футболистите ни играеха за Левски
Димитър Пенев коментира в типичния си стил многото пропуски, които играчите на ЦСКА направиха в мача с Ботев Враца.
Обратно в новинатаКоментари - Димитър Пенев: Мислех, че футболистите ни играеха за Левски | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари 1
Коментирай
Заслужават да станат шампиони на муки.Как може да се говорят такива глупости, бе чичо Пенчо.Къде виждаш тази заслуга.Такъв слаб отбор никога не е ставал шампион в България.Чорбата са по слаби отвсички отбори до шесто място в класирането а ще са шампиони.Това е пълна идиотщина.Ако искат и Литекс и Миньор могат да ги ушият както си искат, а за Лудогорец да не говорим.