Коментари - Димитър Пенев: Мислех, че футболистите ни играеха за Левски | corner.dir.bg
назад

Димитър Пенев: Мислех, че футболистите ни играеха за Левски

Димитър Пенев коментира в типичния си стил многото пропуски, които играчите на ЦСКА направиха в мача с Ботев Враца.

Обратно в новината

Коментари - Димитър Пенев: Мислех, че футболистите ни играеха за Левски | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 1

Заслужават да станат шампиони на муки.Как може да се говорят такива глупости, бе чичо Пенчо.Къде виждаш тази заслуга.Такъв слаб отбор никога не е ставал шампион в България.Чорбата са по слаби отвсички отбори до шесто място в класирането а ще са шампиони.Това е пълна идиотщина.Ако искат и Литекс и Миньор могат да ги ушият както си искат, а за Лудогорец да не говорим.