Коментари - България прегази еврошампиона Сърбия с 3:0 | corner.dir.bg
назад

България прегази еврошампиона Сърбия с 3:0

Втора победа на олимпийския квалификационен турнир, който се провежда в София, постигна мъжкият национален отбор по волейбол на България. Момчетата на Радостин Стойчев, които вече се класираха за полуфиналите, надвиха с 3-0 (25:22, 25:16, 25:23) европейските шампиони от Сърбия пред около 13 000 зрители в зала "Арена Армеец".

Обратно в новината

Коментари - България прегази еврошампиона Сърбия с 3:0 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 5

БРАВО БЪЛГАРСКИ ЮНАЦИ! ВЪРНЕТЕ НИ ГОРДОСТТА, ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ! ЗЛАТЕН МАТЕЙЧО!

Успешно класиране за Олимпиадата в Лондон, момчета! Вие наистина го заслужавате! Пожелавам здраве и лично щастие на Вас и на Радо Стойчев.

Мачкай, мачкай. Само така Лъвове , много ни зарадвахте

Браво !!!

Браво, Българи-Юнаци! Пожелавам ни също такъв резултат и срещу Испания! Не се отпускайте, ако бъдете винаги концентрирани върху играта ще биете всички, вие го можете! Още веднъж - поздравления за вас, момчета и за всички българи!