Коментари - Владо Николов: На полуфинал сме | corner.dir.bg
назад

Владо Николов: На полуфинал сме

"На практика вече сме на полуфинал", заяви Владимир Николов след категоричната победа на България с 3:0 гейма над Сърбия в олимпийската квалификация, която се игра пред препълнените трибуни на зала "Арена Армеец" в София.

Обратно в новината

Коментари - Владо Николов: На полуфинал сме | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 0