назад
Владо Николов: На полуфинал сме
"На практика вече сме на полуфинал", заяви Владимир Николов след категоричната победа на България с 3:0 гейма над Сърбия в олимпийската квалификация, която се игра пред препълнените трибуни на зала "Арена Армеец" в София.
Обратно в новинатаКоментари - Владо Николов: На полуфинал сме | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018