Владо Николов: Няма да разбера Матей, ако се откаже
Капитанът на националния отбор Владо Николов коментира евентуалното отказване на Матей Казийски от представителния тим.
Обратно в новинатаКоментари - Владо Николов: Няма да разбера Матей, ако се откаже | Корнер.dir.bg
Коментари 3
Има моменти, когато нещата не ти се получават. Така беше и в мача ни с Германия! Това обаче, не е повод да се смени треньора. Защо поне веднъж федерецията по волейбол не пое отговорност за нещо? В крайна сметка не тя дава парите за турнирите, а само се облагодетелства от труда на момчетата, които безспорно заслужават да играят на Олимпиадата в Лондон. Нека отново да ги подкрепим. Матей, остани!
Жалко за волейболистите ни, загубиха от един отбор, който надскочи себе си - Германия. Случва се. Но ако тръгнат по пътя на скандалите, недомлъвките и ритане под масата, заедно с това смешно ръководство на федерацията, най-накрая ще стигнат до футболистите ни. Те бяха 4-ти в света, а сега са 99-ти!