Шефът на волейбола: Спокойно
Шефът на родния волейбол Данчо Лазаров бе изненадан от отказа на Силвано Пранди да поеме националния тим, но заяви съвсем спокойно, че треньор ще има още утре (бел. ред. днес).
Обратно в новинатаКоментари - Шефът на волейбола: Спокойно | Корнер.dir.bg
Коментари 9
Е те тоя търговец трябва да се изгони от волейболния храм! Заедно с Любо Ганев! Освен търговията с играчи нищо друго не го интересува и понеже Радо Стойчев не му се върза на далавераджийските схеми побърза да се отърве от него, но...
Не е ли ясно на всички вече, че виновник за случващото се в българския волейбол е не друг, а Българската федерация по волейбол, нейния Управителен съвет и НАЙ-ВЕЧЕ, нейния невящ управител - Данчо Лазаров.
Главните виновници за случващото се е БФВ, затова пълво те трябва да си ходят, а не да уволняват Радостин Стойчев, който е доказал се треньор.
И Данчо Лазаров и Любо Ганев, трябва да ги "изметат" от волейбола. Л.Ганев да си продава блузките и маратонките и да не се бърка във волейбола. Като играч беше добър и толкова са му възможностите. Д.Лазаров да си ходи у дома и да гледа волейбола от телевизора.
"Разговаряхме със Силвано след мача с Германия. Той ни увери, че ще поеме отбора. Нещо обаче е станало и той е променил решението си", каза Лазаров Станало е ,Пранди да не е луд да поеме отбора като разбра ,че двама от най-добрите играчи се отказват!!!