назад
Стефанов: Защо не намерите хората с компютрите?
"Хиляди хора ходят на мачове на юноши старша група и с компютри играят. Защо не ги извадите тия?", ядосано попита журналистите президентът на Славия Венцеслав Стефанов, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Стефанов: Защо не намерите хората с компютрите? | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018