Коментари - Стефанов: Защо не намерите хората с компютрите? | corner.dir.bg
назад

Стефанов: Защо не намерите хората с компютрите?

"Хиляди хора ходят на мачове на юноши старша група и с компютри играят. Защо не ги извадите тия?", ядосано попита журналистите президентът на Славия Венцеслав Стефанов, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Стефанов: Защо не намерите хората с компютрите? | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 0