България разпиля Малта, Тонев с хеттрик (видео+снимки)
Александър Тонев реализира хеттрик за победата на България с 6:0 над Малта в световна квалификация, която се игра без публика на стадион "Васил Левски".
Обратно в новинатаКоментари - България разпиля Малта, Тонев с хеттрик (видео+снимки) | Корнер.dir.bg
Коментари 30
Добре играхме.Многобройни къси пасове,много движение,смяна на позициите,гардиране на топката,точни пасове,е тва му е майката,15 години ни трябваха да откриваме наново топлата вода.И желание за игра,не на последно място.
Браво Пенев Честита победа!!!! Само махни Николета Божинова да не се мота по терена а на отбора успех срещу Дания
преди дори и не се правеше новина от мач с малта, а сега тики така сме играли, мани, мани, изчакай и мача с дания и тогава да пишем пак а
Браво! Айде пак и другия мач! Не съм чорбарче, ама ми идва на акъла че Тонев май вече има повече голове от Гонзо :-)
След такъв резултат, дори и срещу Малта, нищо друго не ми остава, освен да се провикна: БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
Не мога да разбера някои хора.Паднем-реват като юндолски мечки,завършим наравно, пак отворят големи уста,бием, и то с внушителен резултат-пак се цупят-на умряло куче викат нож вадим.Угодия няма.На хората никога не мож угоди!
На умряло куче нож вадят... Нека бият Англия с 5на нула... Ама на куково лято. Жалка работа, българска. Като за страна в герберска Трета национална катастрофа.
Еееййй, отворкоооо, хайде отивай ти да играеш и да си треньор, да те видим какво можеш! Зад клавиатурата е лесно, нали? Радвай се на това, което имаш, а не на това, което нямаш! Мизерник!
Хареса ми играта на отбора.Млади момчета ,играят като отбор,браво,не бях гледал с удоволствие мач на националния от времето на Стоичков Костадинов Лечков и Балъков.Не че ги сравнявам с тях след мач с Малта,но ми хареса проличаха си и индивидуални желание и възможности и отборна работа.Много ми хареса Тонев особено през първото полувреме,това ни трябва креативни крила за да има острота,а и се бореше.Дано да задържат нивото и не последва приземяване бързо бързо.Успех и дано пълнят националния и да си останат приятели както изглежда отстрани.Само не ми хареса след мача че Ники Михайлов и Божинов се изказваха като треньори и даваха оценка на другите-те са играчи и трябва да говорят като част от отбора,за оценките и разбора си има треньор.
нашите извадиха голям нож на малкото умрело куче. известно ли ви е, че малтииските футболисти са аматиори: келнери. браснари, чиновници, учители, а не платени тупани като нашите и се сабират да ритат ден преди мачa.
Ходи се прегледай. Кой отбор досега е бил Англия с 5:0? И се осъзнай в каква страна живееш, с колко население, с каква икономика и т.н.
Добър мач за България, изигран с голямо желание и хъс, дисциплина и никакво подценяване през цялото време, скандинавците победиха Чехия категорично снощи, но това не означава че са кой знае какъв отбор, но им дава самочувствие тази победа и ще са много мотивирани срещу нас, надявам се нашите момчета да покажат отново това което постигнаха до сега, мисля че се изгражда силен отбор който ако се движи така може да победи всеки:), УСПЕХ МОМЧЕТА !
Ми аз чета изказванията и не знам невярно ли са ги отразили ма не виждам "треньорски" изказвания.
Малта не е мерило за футболно майсторство нека да не се самозалъгваме.Мачовете на истината тепърва предстоят.Не че не сме се излагали срещу такива отбори;-)))
Прав си, че не е мерило! Но все пак резултатът е добър, дори и срещу такъв съперник! Все пак много се колебаехме, дали няма да паднем, дали няма да е равен, или ще е победа с малка разлика! Бих казал, че националният ни отбор по футбол ни изненада приятно! Сигурен съм, че ще се съгласиш!
...така де, ако бяхме бити от "умрялото куче" щеше да нададеш вой до небесата колко сме смотани на терена. ако бяхме равни в резултата, щеше да пищиш, че с едно "умряло куче" не може да се справим.....след като в душата си таиш само негативизъм и пораженчество , по-добре се скрий някъде! а ние, българите, които милеем за всичко българско и родно умеем да се радваме и на умерения успех....а после ще дойде и големия!
Добра игра на лъвчетата ! Браво на Пенев , направил е чудесен отбор. Играха с много хъс , изкефиха ме яко. Само фърфолет не знаеше на кой свят е ... Без него резултатът можеше да е двуцифрен. Успех :) Българи - Юнаци !!!