Берое взе Купата след исторически финал с Левски
Берое е новият носител на Купата на България след драматична битка и дузпи на финала срещу Левски.
Обратно в новинатаКоментари - Берое взе Купата след исторически финал с Левски | Корнер.dir.bg
Коментари 55
И ДВАТА ОТБОРА ИГРАХА ДОБРЕ, ЗАТОВА И МАЧЪТ СЕ ПОЛУЧИ НА НИВО. НО....КУПАТА Е НААААШААА!!
Футболистите на Левски се раздадоха,но Берое не се стресна и след като мача не беше уреден логично сините загубиха,а сега и за първенството ако не уредят нещата ще вземат и там калъфката.
армейчетата да не се радват,че си остават само с трето място и никаква европа,никаква лига,там на село на нивата да си ритат...
Всъщност Йовов издъни отбора с присъщата си от младини глупост, но тогава имаше и онзи невероятен талант, който уби с алкохол и простотия. Най-ме подразни в Левски грубата игра - това ги закопава в Европа, а в България още им го прощават. Браво - заслужаваха тази радост в Берое!
Предлагам на Гейарена да се направи "Музея на калъфката".По този показател сте номер едно.Там също така може да се изложат и "моралните шампионски титли"-другата ваша гордост.
Отбор с човек по-малко 80 минути да ти прави преса по целия терен, да ти вкара два гола, минута преди края да има малшнаса да пропусне 100% положение, накрая рулетката на дузпите да ти донесе победата и да твърдиш, че е заслужено си е смешно. Пък тия дето нямат ток, вода, стадион, не си плащат данъците да изпаднат чак толкова, че да се присимиват на отбор, който се бори и за купата и за титлата, при положение, че техния отбор няма и беъгъл шанс за тия два трофея е достойно за съжаление.
Цялата схема е ако Левски стане шампион,Берое и Лудогорец да играят в лига европа и да преебат ЦСКА, затова левскарите не искаха да вкарват дузпите вчера..ама тъпите селяни не могат да го схванат и се радват ли радват че били Левски..
Не ставай смешен. Прочети какво каза Митов преди 2 дни - "Искам купата, и даже тренираме усилено изпълнение на дузпи". Но тези куци коне, колкото и да тренират, за нищо не стават.
кат сравнявам нивото на нашия финал за купата и един двубой с опашкари в което и да е европейско първенство се чудя що изобщо го има тоз спорт у нас лол
ТАЯ ГОДИНА лофски ЩЕ ПОСТАВИ РЕКОРД КАТО ВЗЕМИ ВСИЧКИТЕ К А Л Ъ Ф К И НА КУПИТЕ.ТОВА ЩЕ БЪДЕ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ДАР ЗА ЧЕНГЕТО-ДОНОСНИК-Б А Т К О ФФ.
Левски им даде купата по линия на Илиан Илиев и селянията се радва ли радва....
Провикнал се е Никола, провикнал се е Николчо от връх от Стара планина, от игликова поляна. Изкарвай Батков говеда ! Вашите, Батков, нашите. Вашите, Батков, нашите, чичови брези биволи. Ша ида да ги продавам, дано ти си трофей да купим
Честито,Беройци! Мъжка, честна игра и заслужена победа! Преди време мекерето н.сираков нарече Берое "отбор без душа"..Този човек е излязъл от красива Стара Загора, но май се е оял и сърцето му е покрито с лой вече..!Напротив-Берое е един от малкото български отбори с огромна душа-това е фанатично преданната агитка и цялото население на Града на липите, които обичат и подкрепят отбора и в хубави и в лоши моменти! Браво момчета! Браво Хубчев!
АЙДЕ СЕГА ЛЕВСКИ НА МАЧ С БИСТРИШКИТЕ ТИГРИ ВЕЧЕ Е ПОЗВОЛЕНО ДА ГИ БИЕ ...АКО МОЖЕ ДЕ...))) ОТ СТАРА ЗАГОРА С ЛЮБОВ
ЕДНО ВРЕМЕ КОТКОВ КАЗВАЛ НА ЖЕКОВ- БАТ ПЕТЬО КАТО ТРЪГНЕМ ОТ СОФИЯ ЗА СТАРА ЗАГОРА С АВТОБУСА ДА ИГРАЕМ МАЧ И ВЕЧЕ ЗНАМ ЧЕ СИ НИ НАБУТАЛ ДВА ГОЛА.....ПОД АЯЗМОТО ИМА ЕДИН ТИМ КОЙТО МАЧКА ВСИЧКО НА ЗЕЛЕНИЯ КИЛИМ!!!!
Само не знам как Котков е казвал на Жеков "Бат Петьо" като е 6 години по-голям от него!!! Май си го измисли ???
Страхотен футбол, страхотен финал, отличен съдия. Не вярвам че гледах всичко това в нашата мила България. Нямам думи от видяното. Цялото семейство се радвахме на играта. Имаше футбол, имаше емоции. И двата отбора ще се гордеят с този финал. А този велик Петър Хубчев, е пример за скромност и мъжество. Такъв беше и като футболист. Поздравявам всички......
Честито на Берое - заслужена победа! Не мога да разбера този "куц кон" Йовов докога ще го пускат да "пасе трева" по игрището - не се ли убедиха вече, че не става?! Вкара два случайни гола и решиха, че е футболист - е да ама не - да се отказва преди феновете да са го отказали! И все пак и с 10 човека Левски трябваше да бие Берое без проблем - да ама не. Пълни нещастници сме - дано Лудогорец да спечелят първенството, че да не се излагат "нашите" нещастници и в Шампионската лига. С такава игра не заслужаваме и в Б-група да сме. Отвратен съм и ме е яд, че Левски ми е любимия отбор - не, че ЦСКА са много по добри де - просто футбола ни е ужасен - докога ще търпим тази "сапунена опера" български футбол?!
Само ме притеснява в тези мачове извън столицата, че гугутката може да сгази още няколко човека на връщане ... Това е силата на възпитанниците на уефски - да убиват хора по пътищата безнаказано - гунди уби трима и стана герой, гугутката е само с двама - дано не настигне гунди ... Иначе във футбола с нищо не са известни - орисани са да са измислени ! Злобейте сини мижитурки - идва ви краят, в Европа измекяри като вас не търпят !
Бастуни които плюете Берое...главно то Левски или ЦСКА...забравихте ли че 45 години цялата държава играеше за вас!!!!! БОГ ПРОЩАВА,БЕРОЕ НЕ....МРЕТЕ БЕ ТЪПАНАРИ...ВСИЧКИТЕ ВИ ПАРИ НЕ ПОБЕДИХА
добре, че Берое е единственият отбор на държавна издръжка та успя да спечели. ТЕЦ Марица - изток 2 сега ще пусне и "спортна такса" в цената на тока по този случай!
Създадохме радост голяма на червената цесекарщина, тя бе заложена, можеше мачът да се играе в Стара Загора, можеше съдията да е играл в повече отбори които мразят Левски, можеше Йовов да не бъде изгонен ако бе в червена фанелка, с нея гонене има само при трапанация на череп на противников играч. Но кефът на цялата фенскожурналистическа гилдия е пълна , така ще е и след загуби от ЛДГР И Славия. Да живее тъпата ЦЕСЕКАРЩИНА във всичко...
То и съдията вкара дузпите за Берое :)
Що бе червените ти очила толкова много вкарани дузпи от Берое ли видяха , то това да не ЦСКА Червено знаме и БКП... Даже и децата извън терена бяха включени да не дават топката.
Евала на Берое - мъжка игра и огромни сърца ! Страхотен мач направиха ! Колкото до уефски - като не помагат съдии падат, нещастници, даже няма нужда да се коментират, милицонерско отборче ...
Лузер, да загубихме мача ама го ... на червените преди няколко мача. И един въпрос към тикви като теб: Кой български отбор е известен с името - Отбор Насила Влязъл в А-група???
За фаворит -естествено, че Левски е фаворит в България. Това ни е орисията - да сме фаворити. Това каза треньора на Левски. Каква орисия, какви фаворити, какви дузпи, какъв Йовов, какви 5 лева. Как им идват наум такива глупости? А и ги говорят на всичкото отгоре. Ужас!
НЕЩАСТНИЦИ СРАМ МЕ Е ОТ ВАС . НИКАКВИ ЗАПЛАТИ ПОНЕ 6 МЕСЕЦА НЕ ТРЯБВА ДА ВИ СЕ ДАВАТ . ДУЗПИ ПОНЕ ПО 3 ЧАСА НА ДЕН ТРЯБВА ДА УЧИТЕ ДА ИЗПЪЛНЯВАТЕ , ОТДЕЛНО ДРУГАТА ТРЕНИРОВКА . ТОВА ДА НЕ ВИ Е ЧАЛГОТЕКА БЕ МЪРДИ НЕЩАСТНИ .