Буфон лиши силна България от точка в Палермо
Българският национален отбор загуби с 0:1 при гостуването на Италия в световна квалификация, играна в Палермо.
Обратно в новинатаКоментари - Буфон лиши силна България от точка в Палермо | Корнер.dir.bg
Коментари 27
Лош Буфон, лош, лош! Дай си ни точката беее.... Ти защо си лош бе , Буфоне, защо си лош?
Абе те Италиянците спряха да играят, така че ако аз и комшиите бяхме играли второто полувреме можеше и да си тръгнем с някоя и друга точка! Ха хааа
Как може да говориш против Манолев, като неговите 3 гола ни донесоха 5 точки от 10 които имаме.
Второто място в групата не значи сигурно участие в бараж,защото отбора с най малко точки измежду вторите няма да играе.България е на осмо място от девет отбора т.е. на ръба.Остават ни 2 мача в които можем да съберем точки(мача с Малта не точкува),а на Швеция и Норвегия които са 7ми и 9ти 3.Има реална опасност да не идем на бараж.
Да Пешо, ще дойдат победите, но с някой друг състав на нац. отбор, тези са най-големите каръци.
Чалгата написа нова страница в учебника по футбол: При центриране в малкото вратарско поле само на 2 метра от голлинията вратарят стои "мирно" като гвардеец на голлинията и наблюдава как защитника се опитва да надскочи нападателя без гаранция че ще може, докато вратаря си е сложил ръцете на топло в задника, при положение че единствен той може да играе с ръце в полето си и да боксира, не оставяйки никакъв шанс на нападателя дори да е 2 метра висок.
Абсолютно, толкова елементарен гол не съм и очаквал, че могат да ни вкарат, точно в стил Левски-ЦСКА... Отдавна не се бях ядосвал така, докато гледам националният ни отбор по футбол. И от каква 1 точка ни лиши Буфон, направо от чисти 3 точки си ни лиши, аз лично 3 нереализирани гола видях, не знам за журналистите ;)
Е него приемайте лично. Само мнение. Гледайте си мачовете, радвайте си душите. Ще дойдат и победите, ама някой друг път :).
имаме отбор. Браво. Така ги харесвам - борбени, мъже, играещи с желание. Когато си повярваха играта тръгна. Проблема е психиката и мотивацията (мача с Македония !) , а тя идва с добрата форма, тактическа зрялост и обиграност, самочувствието. Браво и на Л.Пенев, това е неговата "част от играта" - да създаде отбор !
Абе хора, какви ги говорите. Няма нищо голямо в това да се мъчиш цял мач и да не вкараш един гол. Ама играли добре, италианците ни оставиха, играха умно, взеха си резултата и си играха като котка с мишка с нас. Ако се напънат ще ни бият с 3-0. Не сме от класата им. Ама борили се били. Всеки се бори, но печелят тези, които вкарват. Това е от мен. Храна за размисъл.
Наистина имаше нещо различно, едва ли голямо, но приятно и радващо душата, защото гледахме футболен мач. Загубихме, защото надценихме Италия и решихме, че е котка а ние сме мишки - пешовци. Не е лошо човек да се замисли.
АБЕ ТОЗИ МАНОЛЕВ ИГРАЕ ЛИ НЯКЪДЕ,ЧЕ УПОРИТО ГО НАЛАГАТ В НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР,ЗАЩО СИ МИСЛЯ ,ЧЕ НИКЪДЕ НЕ ГО ИСКАТ
Единственият некадърниатак беше Никито Михалов,крайно време е да осави футбола и да се отдаде на чалгата.
Вярно е - те си имат голям вратар, ние си имаме голям манекен на вратата (на ТАТИ синчето)! Както се пее в една хубава песен - За кой ли път ... му намушиха смешен вратарски гол, с което доказва, че не му е мястото там.
Големи сме и това се вижда! Това не е отборът от преди 6-7-8 години когато бяха сбирщина лигльовци от Европа, които само се пазеха да не се контузят. Сега играят, борят се, вече и психиката им издържа повече, но просто малшанс! Е, нищо има ги и тия неща във футбола... Поне ако играят така другите три мача ще ги смачкат!
Отбора го направи Любо.Те бяха същите и при Матеус и почти същите ,и преди това,но тогава резултата беше плачевен.
Даа, много сме големи - с два пръста по-големи от Спасчо Делев. Борили се, ама като свиня с тиква. Нямаме нападатели и това е. Какво тренират не ги знам, ама поне да научат къде е вратата и да я улучват (по възможност без да гледат). Това докато не научат - заникъде сме. Късмет с Малта!
Късмета ходи при големите :) Юнайтед, Италия .. Това е класата, не като нас да се мъчим и накрая нищо .. Вкарваш си едното положение и биеш