Коментари - Официално откриха Мондиал 2014 (снимки) | corner.dir.bg
назад

Официално откриха Мондиал 2014 (снимки)

Емоционално, колоритно, цветно и футболно - такова беше официалното откриване на Мондиал 2014 в Бразилия.

Обратно в новината

Коментари - Официално откриха Мондиал 2014 (снимки) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 9

то па тия певачки и песент аим и тоалетите и всичко е по зле от Мара отварачката даже. Всичко им беше едно голямо НИЩО!

оправят техниката,безобразен звук и некадърност.По-добре да предават само картина или коментар от София.

постна церемониа и насила ръкомахане некакви сиво- зелено-сини духчета ли

КВА БЕШЕ ТАЯ ДУЗПА?!

Каквато се дава за задържане в наказателното поле. Още тъпи въпроси?

Това определено беше най-купеният мач, който някога съм гледал! Хърватия ги направи смешни! Справедливият резултат бе 1:1! Браво, Хърватия, у за бразилия.

ти си смешен бе - гледал ли си изобщо нещо или си го проспал в наркоманска или алкохолна еуфория?

Започна търчането на тъпите ритнитопковци и зяпането на още по-оглупелите им фенове.

единственото, което харесах на откриването, бяха многоцветието и дрешките на Джей Ло и бразилската певица. иначе останалото - скука