Аржентина се справи с Босна на старта в група F
Аржентина стартира с победа на Мондиал-2014, побеждавайки с 2:1 в първия си мач в група "Ф" дебютанта на световни първенства Босна и Херцеговина.
Обратно в новинатаКоментари - Аржентина се справи с Босна на старта в група F | Корнер.dir.bg
Коментари 5
Блазе им на босненците.4 милиона са а имат отбор и то добър на световно,играят срещу Меси и компания.В същото време нашите смотаняци коментират от студиата и бият веднъж на 2 години Малта или Армения и все чакаме другите квалификации и приемаме 4-о място като успех.Но така е със футболни президенти мафиоти и футболисти чалгари.
Треньора на Босна си е за бой, че остави Ибишевич на резервната скамейка. Джеко и Ибишевич когато започнат заедно отбора на Босна става много силен, допълват се двамата напред и общо са отбелязали цели 18 гола в квалификациите. Прекалено защитно реши да започне треньора им, само с единия в игра...... и очаквано Аржентина повече 2:0. Чак тогава се сети да пусне Ибишевич, но вече бе късно. Трябваше да започне мача с двама нападатели Джеко и Ибишевич както си е играла Босна преди, или най-късно да го пусне на полувремето когато бе 1:0. За какво чака толкова много че да падне и втори гол, че после чакай за 20 мин. да върнеш два гола...... СЛАБ ТРЕНьОР.