Коментари - Лео Меси спаси Аржентина от резил срещу Иран | corner.dir.bg
назад

Лео Меси спаси Аржентина от резил срещу Иран

Благодарение на гол в края на Лионел Меси отборът на Аржентина стигна до много трудна победа над Иран с 1:0 в мач от група F на Световното първенствол

Обратно в новината

Коментари - Лео Меси спаси Аржентина от резил срещу Иран | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 13

Резилът си е резил! Всички "грандове" се омазаха и не виждам кой ще вземе купата - все ще е някой, но ако е един такъв, горко на футбола.

Иран имаше повече положения и не заслужаваха да загубят, факт!!!

Aз играх еврофутбол и пуснах Германия-Гана 2:2,Нигерия-Босна 3:1 и Иран-Аржентина X.Коефициент 4900.Германия и Гана свършиха 2:2,сега и ако нигерия бие Босна с 3:1 ще отида лично в Бразилия и ще тегля един бой на Меси :)

Мъка, мъкаааа..... През 2010та Меси взе четири от Германия, тази година може и повече...

дузпата не бе 100 процентова, а иран играха супер грамотно, но меси си е меси *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Меси е велик. Другите му колеги са пълни дървари. Все пак, играят 7-8 срещу 11 в полето на Иран. МОжеха и да гризнат дръвцето Аржентинците ако бяха дали дузпата. Иранския вратар е почти 2 метра катил и то добър...

червен картон за съдията съдията бе сляп, съдията бе глух. какво е това дузпа? иран бе дотук, във футбола - има маса боклук...

Това световно е трагично до момента. Една Германия и туй то.

май Холандия, Чили, Коста Рика, Франция!!!! Германия е по зле от тях.

и Холандия

Видяхме я Германия - ако няма една отсъдена дузпа и един изгонен, малко трудно се справят.

1000% дузпа за Иран.Смешници,гълтате ли?!

Резила си остава. Иран имаха по-чисти положения и чиста , но неотсъдена дузпа.