Задължават футболистите да играят с каски?
В близко бъдеще футболистите може да бъдат задължени да играят с каски по подобие на вратаря Петър Чех.
Обратно в новинатаКоментари - Задължават футболистите да играят с каски? | Корнер.dir.bg
Коментари 14
Най-добре е изобщо да не играят. Да им дават парите, да се качват на фераритата и на вилата при манекенката. То и без това мачовете не са загледане, скуука. Дори солидно да ми платят не бих отишъл на стадиона, ако и извънземните да играят.
ами най-добре да играят с рицарски доспехи+противогаз за всеки случай Това е поредната тъпотия измислена от левандурите. Педерасите от Ню Йорк Таймс не знаят какво е футбол (или сокър, както му казват американците), обаче искат ТЕ да определят правилата. Либералите искат контрол над всичко. Ръгбистите играят без каски, обаче за футболистите трябва. Смешници.
Някои с каски а за Суарес най-добре намордник!
Ако футболът заприлича на американски, може и да дотрябват каските. Интересно е, как ще играят с глава? Все пак инцидентите са рядко нещо. Може и играчите да стана по-агресивни с каски. А ако ще задължават да напусне футболист, то трябва да не се брои използваната смяна.
Даже да настояват всяко полувреме да трае по 10 минути с 30 минутна почивка между полувремената. Да имат повече време да си оправят прическите и грима. И да има по минимум 30 резерви,ако някой падне немедлено да се смени, че ако си е счупил нокът да си оправи маникюра.
Не само с каски но и с ботуши (по високи над коленете),бронирани жилетки и задължително с по-един шнорхел в уста.