Франция се изложи срещу десет от Еквадор
Еквадор и Франция завършиха при нулево равенство в последен мач от група "Е" на Световното първенство по футбол.
Обратно в новинатаКоментари - Франция се изложи срещу десет от Еквадор | Корнер.dir.bg
Коментари 13
Кои бяха французите на терена? Не мога да обясня на детето. Защо на техните победи се радва цялата прогресивна северна Африка?
Супер тим, супер футболисти, страхотна игра. Абсолютна класа ! Аз не виждам друг такъв отбор на този шампионат. А снощи играха с резервите си. Дешан ги изкара, за да натрупат опит и за по-добрата спойка на отбора като цяло. Изложили се били, дрън-дрън.
Реми??? Във футбола?
И как точно се изложи? Те играха с повечето от резервите си. Има ли смисъл да се напъват, когато вече са се класирали. Просто си пазят силите...
Леле тая Ели Гигова като почне да се гевези с тая Франция НЕ СЕ ТЪРПИ !!! Един, два, три, четири пъти, ама то колко пъти вече, не се търпи !!! Да си обира пристрастията не да дразни зрителите с нейната франция!!!
Подкрепям напълно. А и повечето българи мразят Франция. Не е обичана държава от нас. И да ,Еквадор имаха повече голови положения в този мач срещу Франция.
Ако ти се мислиш за "повечето българи" жестоко се лъжеш. Франция си е супер европейска държава. А,това че ние българите,или по-точно такива като теб,са завистливи,чалгаджии и изпростели до край,си е проблем на същите тези като теб!