Коментари - Алжир с историческо класиране на 1/8-финал | corner.dir.bg
назад

Алжир с историческо класиране на 1/8-финал

Алжир и Русия завършиха 1:1 в мач от последния, трети кръг на група "Н" и така отборът на Алжир се класира за осминафиналите на Мондиал-2014.

Обратно в новината

Коментари - Алжир с историческо класиране на 1/8-финал | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 21

А Булгаристан ша са класира га на Перукан му поникне истиски косъм

Дори и руснаците трудно играят срещу човекоядците.

По немската тевизия коментатора засипа Мболи с похвали и на 3 пъти обясни че е вратар на ЦСКА София!

Това може да е изгодата на ЦСКА и да го продадът. Че клубът има нужда от пари.

Сега товарищ Путин ще им чете конско. Ако беше преди 50 години трудовия лагер не им мърдаше.

Просто ще ги подготви за Пара световното по футбол. ))

Хем Боли, хем сърби. Така е. Една черна нинджа на вратата, може да бъде победена само от друга черна нинджа, а руснаците не разполагаха с такъв ресурс. Очень жаль. Нам стало так грустно. Руские больше на Миравого чемпионата небудет. (

А вьи как думаете, где будет следующии чемпионат мире, м? :-)

Ще ги бъде, поне още един път, домакините се класират директно.

Готини хора са руснаците, но този спорт си го не умеят. Не им идва от вътре. Не Капело, ами на Капело капелата може по същия начин да им е треньор. Пълна скръб - адски трудно им се издържа да ги гледа човек как мъчат топката по терена.

Само като чуя как мъжете скандират лигаво - Расия, Расия и всички ми приличат на педали - добре, че отпаднаха!

а на чужденците ние им изглеждаме на цигани или турци

Така е, забраниха им със закон да пият чист спирт и парфюми и дотука го докараха. Само със водка не може, трябват и малко примеси

Вратаря на Съветския Съюз има проблем със зрението - не вижда добре при центрирания и удари отдалеч ...

Малка компенсация:)))))))

Отдавна предупреждавах русофилиите- Алжир не е слаб отбор.Обаче разни капацитети ми обясняваха-абе кой бе,тея ли ще бият руснаците-хаха.Голям отбор имали Русия,треньорът бил Капело,играчите все в големи отбори (руски) и въобще полуфинал не им мърдал.Накрая си тръгнаха без победа.

Ети ти сега повод за радост, язък обаче, че англичаните не се красираха напред, щото и те играят не в големи а в най-големите отбори (английските) а за испанците да не говориме.....

"лазарен" ??? Юлиане?!

Сборная отборная няма победа на това световно.

топката е несъвместима с водката