Роналдо: Тръгваме си с високо вдигнати глави
"Опитахме всичко от себе си, но не успяхме. Тръгваме си с високо вдигнати глави", коментира звездата на Португалия Кристиано Роналдо след победата над Гана.
Обратно в новинатаКоментари - Роналдо: Тръгваме си с високо вдигнати глави | Корнер.dir.bg
Коментари 24
Та, кои точно и колко високо са вдигнати? А от какво? да не би от безплатните "услуги" там?
Изказване по български.
Високопарно, шаблонно изказване и не на място. Вдигнати глави вследствие на какво?
от каквo точно си тръгвaте с високо вдигната глава бе педал???от това че бяхте с високо повдигнати и разтворени задници ли???особенно срещу германия?или може би че ганаиците не ви е..ха???
Вчера Роналдо,ти се насра пред вратата на Гана,точно толкова пъти,колкото гола трябваха на Португалия за класиране.
Е поне, Роналдо ще се присъедини към играещите на 3-5-8 Руни, Касийас и Балотели да направят четворка белот.
За такива скъпоплатени ритни топковци, представянето ви беше трагично и пълен провал. Трябва да се скриеш някъде с манекенката и да не говориш глупости, че ти се смеят хората.
Нещо не разбрах, какво ти е крива манекенката, та я намесваш и неч тук?
Сигурно има предвид да се усамоти някъде с мадамата (доста по-приятно занимание отколкото ритането на топка) и да не се занимава с глупости, като например да се изказва неподготвен за да има какво да коментираме.