Белгия продължава напред след драма със САЩ
Белгия и САЩ изиграха вълнуващ осминафинал на Световното първенство в Бразилия, а "червените дяволи" спечелиха с 2:1 след продължения.
Обратно в новинатаКоментари - Белгия продължава напред след драма със САЩ | Корнер.dir.bg
Коментари 20
Каква драма : )))) В редовното време се игра някаква абсолютна пародия на футбол , нямам обяснение как се добраха точно тия отбори до осмина финал . Безумни пропуски и 90% грешни пасове . Жалка гледка : ))) Колкото до вратаря на уса , не може да стъпи на малкото пръстче , нито на Райс , нито на Нойер , да не говорим за Очоа. Белгия заслужено победи , ама дотам .... Чака ги голям тупаник в следващата фаза .Клинсман е професионалист , спор няма , ама с тия дървета - толкова : )))
Най-нескопосано изиграният мач. И на двата отбора мястото им не е на световно първенство...Най-"вълнуващото" беше коментара на госта в студиото на БНТ, който сподели възторга си от коремните мускули и визия на американските играчи...
СЛЕД 90 МИНУТА ВЕЧЕ НЯМА ЗАЛАГАНИЯ И ИМАШЕ ГОЛОВЕ ДОТОГАВА ИМА ЗАЛАГАНИЯ И ФУТБОЛИСТИТЕ ИЗПЪЛНЯВАТ КАКВОТО ИМ СЕ КАЖЕ
Играта между САЩ И БЕЛГИЯ беше някаква пародия на футбол. На следващият им мач Белгия със скоростта на светлината ще изхвърчат от Бразилия
Жалко за Щатите. Хубав отбор имат и играят приличен футбол. А и по други лични причини им симпатизирах, но както казват франсетата - C'est la vie!
Като си спомня, че до 1989 г. България биеше и Франция и Белгия когато си поиска, сега направо ми става тъжно за българския фитбол.
Долу мръсните АМЕРИКОСИ !! Браво на Белгия, изхвърли тази сган от Световното !
Русия ще спечели световната купа!