Аржентина е на 1/2-финал след 24 години чакане
Аржентина победи Белгия с 1:0 и се класира на полуфинал на Световното първенство в Бразилия.
Обратно в новинатаКоментари - Аржентина е на 1/2-финал след 24 години чакане | Корнер.dir.bg
Коментари 18
Бразилия, Аржентина и за 3 място вероятно Холандия. Не защото са най-добрите, аз защото така трябва.
Новия шампион май ще е Аржентина. Тоя отбор взема своето без да показва максимума си. На финала всичко ще изригне - и гения на новия Марадона и желязната мощ на задкулисните интриги решаващи всяко световно първенство.Днес те са срещу европейските отбори
Определено по-добрият отбор беше Аржентина. На финала едва ли ще играят, но доста добре се представиха до момента.
Гаучосите се бориха през цялото време. А от белгийците ме кефи Фелайни - бе тоя как рита с тая коса, не се ли поти.
На следващото и България няма да е била от 24 години само ,че дори няма да е на свотовното!!!
Хаха +1 А какво остава ако бяхме като Германия - 6 полуфинала на последните 6 световни. 6 пъти рекорда на България. /нищо че има и трети места/ Сигурно щяхме да го повтаряме с векове.
Абе, тия белгийци наред ли са!?С един куп, наистина много добри играчи, да направят такава дървена игра!?Единствен Де Бройне се опитваше да направи нещо!?Опитните аржентици, без да правят, кой знае какво, спокойно и без много труд си отидоха на полуфинала!
Е.АТИ ДЪРВАРИТЕ БЯХА ТЕЯ ОТ БЕЛГИЯ. ИЗПОРИТАХА ЦЕЛИЯ ОТБОР НА АРЖЕНТИНА. ТИЯ ОТ БЕЛГИЯ СА АБСОЛЮТНИ БОКЛУЦИ. СЪС ЗАКОН ТРЯБВА ДА ИМ ЗАБРАНЯТ ДА ИГРАЯТ ФУТБОЛ. РЕНДЕТА СКАПАНИ. АЙДЕ САМОЛЕТА И У Г.Й СТОЛИЦАТА ОБРАТНО
Демоде футбол от преди 30 години.Ритни и гони-много сила,много хаос, малко комбинации и красота.
как да стане, че нещо не ми е ясно. Тея играха, все едно не са виждали топка през живота си
Като не си гледар футбол преди 30 години - не се изказвай. Футболът преди 30 г беше много по-красив от колкото е сега, защото играчите имаха повече свобода на терена - преса се прилагаше много по-рядко от сега и играта не беше накъсана като сега от нарушения. В днешния футбол има много тактика и почти никаква красота. Последните хубави мачове гледах на световните първенства през 1982 и 1986. След тях - 1990 - беше пълна скръб. А от там насетне колкото минават годините толкова по-грозен става футболът.