Ван Гаал: Радвам се, че смяната на Крул сполучи
"Всеки вратар има специфични качества, радвам се, че това решение сполучи", заяви селекционерът на Холандия Луис ван Гаал, след победата над Коста Рика.
Обратно в новинатаКоментари - Ван Гаал: Радвам се, че смяната на Крул сполучи | Корнер.dir.bg
Коментари 12
Ван Гаал наистина показа отличен усет и смяната на вратарите беше отличен ход.Крул има невероятен рефлекс,разгада посоката на ударите на всички костариканци и само силата на ударите не му позволиха да хване всичките дуспи. А холандците бяха "железни" като психика и не пропуснаха нито една дузпа. Отборът им заслужава да играе на финала и дори да стане шампион.
Ами като са лабилни индианците да не ходят на световно, а на междуселско първенство или да играят сантасе в махалата...
Индианци, ама им таковаха таковата - един гол не можаха да им вкарат прехвалените холандци. Кои са тия всички, дета са признали Крул? Тъпите коментатори или някой "велик" футболист? Това, че един като каже нещо и другите го повтарят като папагали, без да мислят, си е техен проблем. Жалко само, че така създават изкуствена слава на някого и му вдигат цената. Също като прехваления Балотели и Кавани, дето ако не им подадат топката в краченцата, не вкарват. Само от дузпи вкарват, ама иначе великите футболисти. Хахаха
Трудно се вкарва на паркирани автобуси. Разбраха го и Италия и Англия. Но лесно се вкарва на отворковци, като Испания. 5:1! Май още те държи...
Хаха, всички тия минуси, дето ми цъкате, показва колко сте зомбирани всичките и нямате собствено мнение. Преди да цъкате, спомнете си колко пъти Каванчо и Балотели САМИ са вкарвали и тогава имате право да цъкате минуси. Също така и да "великия" Крул, който спасява дузпи след психическа обработка на хората, което нито е честно, нито е спортсменско. Колкото и да е стабилен човек, 1 месец напрекъснато напрежение си казва думата, а вие оплюхте костариканците. Ай със здраве, хич няма да ви чета повече. Останете си зомбирани :)
Ами цъкат ти минуси, замисли се защо ли, май ти си един голям минус. Поне си цъкна плюсчето като написа великия си пост... Нещо обаче злобата ти идва в повече...
Тъй наречената психическа обработка си е разрешена,нали? А и костариканецът се размахваше като клоун на вратата,ама какво от това?Коста Рика ми бяха симпатични до този мач,в който играха с тази идиотска тактика.Е,имаха успех-стигнаха до дузпите.Това им стига с такава тактика.А понеже казваш за Балотели,дано Бразилия и Аржентина да си го получат от Европа,щото с тия техни звезди просто са малко демоде.
Bqh za holandia obache Krul beshe za jult karton! Posle na interviewto se obqsnqvashe kak doshul i spasil otbora vse edno drugite ne sa igrali. Mnogo draznesht
има такива вратари-дузпаджии.Почти винаги разбират( а не разгадават) посоката на удара. По последната стъпка с опорния крак и и по начина на замахване.Този беше такъв вратар, всяка посока хваща. Ако футболиста знае това , в последния момент може да "пречупи глезен" в и обърне посоката.Но трябва да е майстор и да е сигурен че вратаря следи това, и да разчита че ще го прати в обратния ъгъл. Защото тези удари са по слаби, ако не успее да го излъже, лесно се хващат.
Не знам на какво се радва ван Гаал, но е факт, че с 120 мин. игра не можаха да бият футболното джудже Коста Рика. Аржентина шампион!
Определено се забелязва завист и омраза в очичките на Испано говорещите българчета. Холандия е велик отбор и засложаваха победата. Има една приказка за посраното врабче дето цвъркало след това . Ако не се сещате за тази приказка , потърсете я в интернет. Препоръчва се спецялно на хора от Ел Испания .